O Light Elegance US

O Light Elegance US

 


Light Elegance, americká top značka prodávající nehtový gelový systém, byla založena v roce 1999 v Oregonu USA. Lezlie McConnell byla tehdy majitelkou luxusního salonu a její manžel Jim, chemik- specialista na polymery. Z jejich manželství a spolupráce vznikla geniální kombinace LE. Jim a Lezlie se vždy soustředili na to, jak vylepšovat gelový systém pro jejich zákaznice - jak mohou produkty, které používáte den co den být lepší? Šetrnější pro zdraví? Ekonomičtější? Přitažlivější pro zákazníky?
 
Produkty, které Jim a Lezlie vytvořily a vyzkoušely v salonu se staly populární pro nehtové designéry i pro klientky a obchod se rozrůstal. A rostl. Zariskovali, určili si plán a začali vytvářet, vyrábět a prodávat Light Elegance nejprve z domu. Lezlie prodala salon a Jim opustil svou pozici firemního chemika. Zrodila se Light Elegance.
 
 
 
 
Motto LE- výborná chemie, kvalita a servis
 
Tyto základní pilíře se promítají do špičkových produktů, které svou kreativitou ohromují své klienty. Produkty jsou vegan a 9-Free (neobsahují 9 chemikálií, které jsou běžné v konvenčních materiálech na nehty a neobsahují žádné živičišné složky).
 
Roky výzkumu a vývoje inspirovaly náš obrovský výběr hypoalergenních, snadno aplikovatelných gelů a akrylátů pro všechny odstíny pleti, typy nehtů a styly - od přírodních nehtů po propracovanou modeláž. Jsme pečliví ohledně kontroly kvality, takže si můžete být jistí, že naše produkty promění vaši práci na umělecké dílo.
 
"Opravdu mohu říci, že produkty Light Elegance mě inspirovaly k tomu, abych posunula své umění a dovednosti na vyšší úroveň," řekla Tina Heinl, školitelka a nehtová designérka LE, Eugene, OR. "Vždy se těším na další kolekci – nejenom, že práce s produkty je úžasná, ale nejdůležitější je spokojenost mých klientek! “
 
 
Je to už dvacet let co Light Elegance září na nehtovém trhu. LE posouvá své oceněné portfolio gelů, akrylových materiálů a doplňků ještě dále se zbrusu novými produkty a technikami.


V této kategorii nejsou žádné výrobky.